Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania!

Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania! Fokus - delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania!
płeć: samiec
wiek: 2 - 5 lat
masa: powyżej 15 kg
kastrowany/a: tak
akceptuje inne psy: tak
akceptuje koty: tak
do domu z dziećmi: nie

Fokus – delikatny, niekonfliktowy, wesoły psiak do pokochania!

Fokus zwany Foczusiem to jest najsympatyczniejszy pies jakiego znam!
Gdyby umiał mówić, myślę, że w kółko powtarzałby „spoko, spoko” – pychol zawsze uchachany, ogon rozmerdany i rozdaje sto buziaków na minutę.
Szukamy mu domu bez małych dzieci (bo trochę się ich boi) w spokojnym miejscu, bo Foczuś nie lubi hałasu i ruchu ulicznego, najbardziej szczęśliwy jest biegając po lesie.
Jest super socjalnym pieskiem, dogada się z każdym psem, a najbardziej lubi małe suczki, fajnie gdyby miał w domu psiego kompana. Na koty nie zwraca uwagi.
Fokus wobec obcych ludzi jest nieśmiały i zdystansowany w pierwszym kontakcie, ale to chodząca łagodność. Tylko kochać, do serca przytulić, kapkę czułości i pełną miskę, no i spacer po lesie. Tak niewiele Foczuś potrzebuje, a tak wiele, tak długo czeka.
Ma ok 5 lat, 25 kg. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany.
Przebywa w okolicy Olsztyna w domowym hoteliku (możliwa pomoc w tranporcie).

Tel. 608 071 750

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.