Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty

Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty Eliad: wesoły, przyjazny, skoczny, przytulasty
płeć: samiec
wiek: 2 - 5 lat
masa: 12 - 15 kg
kastrowany/a: tak
akceptuje inne psy: tak
akceptuje koty: brak informacji
do domu z dziećmi: tak

ELIAD

Stowarzyszenie Wolontariat Schroniska dla Psów w Nowodworze
Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska – tu głównie robimy adopcje. Pies szuka domu w całej Polsce – jest w schronisku w woj. lubelskim. Jeśli ktoś nie może przyjechać po psa, organizujemy transport (po pozytywnej procedurze adopcji).

* wiek: 3 lata
*wielkość (wysokość w kłębie): 37 cm
*waga: 14 kg
*główne cechy: delikatny, spokojny, stonowany, w schronisku smutny i samotny
*Eliad na filmiku vm.tiktok.com/ZGJa2M3KH/

Jestem wspaniały, przepiękny, nieduży i nieproporcjonalnie długi. Po moim kolorze można pomyśleć, że jestem prawie jak JRT. Na pewno mam dużo energii, którą chciałbym spożytkować na spacerkach. Uwielbiam obecność człowieka, jestem dla niego w 1000%. Mój idealny świat to człowiek, ciepły kącik i tyle. Lubię ciszę, spacerki, a przede wszystkim potrzebuję być dla kogoś. Wierzę, że jestem czyimś cieniem, w końcu znajdę mojego człowieka, będę za nim wszędzie chodził i nie odstępował go na krok. Jestem łagodny i zgodny, z większością schroniskowych kumpli dogaduję się bez problemu.

Zasady adopcji
1. Przed każdą adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna.
2. Obowiązuje podpisanie umowy adopcji.
3. Pies / suczka przed wydaniem do adopcji zostanie poddana zabiegowi kastracji (sterylizacji). Zabieg jest przeprowadzany na koszt schroniska. Przed zabiegiem kastracji/sterylizacji przeprowadzane są badania psa. Jeśli stan zwierzęcia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu adoptujący zobowiązuje się do przeprowadzenia zabiegu w terminie do trzech miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka zabieg jest obowiązkowy po osiągnięciu odpowiedniego wieku zwierzęcia.
4. Wiek zwierzęcia jest podawany orientacyjnie na podstawie oceny uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego.
5. Pies przebywa w schronisku w Lublinie. W przypadku adopcji poza województwo i jeśli adoptujący nie może zjawić się osobiście, zapewniony będzie transport zwierzęcia.
6. Opis charakteru psa jest sporządzany na podstawie obserwacji w schronisku. Zachowanie zwierzęcia może ulec zmianie w warunkach domowych, za co nie ponosimy odpowiedzialności. Należy pamiętać, że pies to istota żywa, często po trudnych doświadczeniach – potrzebuje czasu, aby zaaklimatyzować się w nowym domu.
7. Adoptujący zobowiązuje się pracować z psem, zapewnić mu codzienną porcję ruchu (dostosowaną do wieku i możliwości zwierzęcia), przyzwyczaić go do nowej sytuacji. Jeśli nowy właściciel nie czuje się gotowy na ewentualne trudności (pies może niszczyć, załatwiać się w domu, chorować, mieć trudności w pozostawaniu samemu w domu) należy przemyśleć decyzję o adopcji.
8. Adopcja psa to zobowiązanie na lata. Pies to czująca istota żywa.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.