Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata

Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata Bali - psi dziadziuś szuka spokojnego miejsca na ostatnie lata
płeć: samiec
wiek: 5 lat i więcej
masa: 8 - 12 kg
kastrowany/a: tak
akceptuje inne psy: tak
akceptuje koty: tak
do domu z dziećmi: tak

Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska – tu głównie robimy adopcje. Pies szuka domu w całej Polsce – jest w schronisku w woj. lubelskim. Jeśli ktoś nie może przyjechać po psa, organizujemy transport (po pozytywnej procedurze adopcji).
BALI
*wiek: ok. 9-10 lat,
*waga: 11 kg,
*główne cechy: spokojny, łagodny, docenia spokój, ciszę, krótkie spacerki
*mój filmik http://www.youtube.com/shorts/IHefMpjfvns
Jestem już psim seniorem, minęły czasy młodości. Ale jeszcze mam nadzieję, że nie spędzę dojrzałego wieku w bezdomności. Uwielbiam siedzieć u boku człowieka w ciepełku. Przytulę się wtedy i może nawet zasnę, bo lubię sobie drzemać.
Jestem idealny dla osoby, która szuka przyjaciela, a nie ma już głowy do szczenięcych szaleństw i długich spacerów.
Ze mną wieczory będą o wiele weselsze, bo w towarzystwie najlepszego przyjaciela. Dogaduję się z innymi pieskami, jestem bardzo zgodny i łagodny. Akceptuję również koty. Cieszę się dobrym zdrowiem – żeby lepiej działało mi moje serce, przyjmuję codziennie lek Cardisure.

Zasady adopcji
1. Przed każdą adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna.
2. Obowiązuje podpisanie umowy adopcji.
3. Pies / suczka przed wydaniem do adopcji zostanie poddana zabiegowi kastracji (sterylizacji). Zabieg jest przeprowadzany na koszt schroniska. Przed zabiegiem kastracji/sterylizacji przeprowadzane są badania psa. Jeśli stan zwierzęcia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu adoptujący zobowiązuje się do przeprowadzenia zabiegu w terminie do trzech miesięcy od daty adopcji. W przypadku szczeniaka zabieg jest obowiązkowy po osiągnięciu odpowiedniego wieku zwierzęcia.
4. Wiek zwierzęcia jest podawany orientacyjnie na podstawie oceny uzębienia oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego.
5. Pies przebywa w schronisku w Lublinie. W przypadku adopcji poza województwo i jeśli adoptujący nie może zjawić się osobiście, zapewniony będzie transport zwierzęcia.
6. Opis charakteru psa jest sporządzany na podstawie obserwacji w schronisku. Zachowanie zwierzęcia może ulec zmianie w warunkach domowych, za co nie ponosimy odpowiedzialności. Należy pamiętać, że pies to istota żywa, często po trudnych doświadczeniach – potrzebuje czasu, aby zaaklimatyzować się w nowym domu.
7. Adoptujący zobowiązuje się pracować z psem, zapewnić mu codzienną porcję ruchu (dostosowaną do wieku i możliwości zwierzęcia), przyzwyczaić go do nowej sytuacji. Jeśli nowy właściciel nie czuje się gotowy na ewentualne trudności (pies może niszczyć, załatwiać się w domu, chorować, mieć trudności w pozostawaniu samemu w domu) należy przemyśleć decyzję o adopcji.
8. Adopcja psa to zobowiązanie na lata. Pies to czująca istota żywa.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.